Ahli Pengurusan Fakulti | FAKULTI BAHASA MODEN DAN KOMUNIKASI
» PERIHAL KAMI » Pentadbir & Pengurusan Fakulti » Ahli Pengurusan Fakulti

Ahli Pengurusan Fakulti

DEKAN

Prof. Madya Dr. Hazlina Abdul Halim

Tel: 03-9769 8661

Emel: hazlina_ah@upm.edu.my

   

TIMBALAN DEKAN (AKADEMIK DAN PELAJAR)

Prof. Madya Dr. Adi Yasran Abdul Aziz

Tel: 03-9769 8662

Emel: adi@upm.edu.my

   

TIMBALAN DEKAN (SISWAZAH DAN ANTRABANGSA)

Prof. Madya Dr. Zalina Mohd Kasim

Tel: 03-9769 8788

Emel: zalina_mk@upm.edu.my

   

TIMBALAN DEKAN (PENYELIDIKAN, JARINGAN INDUSTRI DAN MASYARAKAT)

Prof. Madya Dr. Akmar Hayati Ahmad Ghazali

Tel: 03-9769 8663

Emel: akmar@upm.edu.my

   

KETUA JABATAN BAHASA MELAYU

Prof. Madya Dr. Nik Rafidah Nik Muhamad Affendi

Tel: 03-9769 8787

Emel: nrafidah@upm.edu.my

   

KETUA JABATAN BAHASA INGGERIS

Prof. Madya Dr. Arbaayah Ali Termizi

Tel: 03-9769 8778

Emel: arbaayah@upm.edu.my

   

KETUA JABATAN BAHASA ASING

Prof. Madya Dr. Abd Rauf Hassan

Tel: 03-9769 8666

Emel: raufh@upm.edu.my

   

KETUA JABATAN KOMUNIKASI

Prof. Dr. Jusang Bolong

Tel: 03-9769 8777

Emel: jusang@upm.edu.my

   

KETUA PENTADBIR FAKULTI

Puan Saliza Mustafa

Tel: 03-9769 8668

Emel: saliza@upm.edu.my

   

PENOLONG PENDAFTAR KANAN

Puan Norlida Zamberi

Tel: 03-9769 6626

Emel: nor_lida@upm.edu.my

   

PENOLONG PENDAFTAR

Encik Mohd Husaini Amir Nik

Tel: 03-9769 8686

Emel: ma_husaini@upm.edu.my

   

PENERBIT RANCANGAN KANAN

Encik Syaizwar Hazry Samsudin

Tel: 03-9769 8744

Emel: syaizwar@upm.edu.my

   

KORPORAT DAN VISIBILITI

Cik Alia Amira Abd Rahim

Pegawai Eksekutif 3

Tel: 03-9769 3713

Emel: amira.rahim@upm.edu.my

Kemaskini:: 16/12/2023 [amira.rahim]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI BAHASA MODEN DAN KOMUNIKASI
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03-9769 8661
03-9769 3727
SXCdSAQ~