Pejabat Ketua Pentadbir Fakulti | FAKULTI BAHASA MODEN DAN KOMUNIKASI
» PERIHAL KAMI » Pentadbir & Pengurusan Fakulti » Pejabat Ketua Pentadbir Fakulti

Pejabat Ketua Pentadbir Fakulti

 

Puan Saliza Mustafa

Tel: 03-9769 8668

Emel: saliza@upm.edu.my

   
 

Puan Nurfarahin Hashim

Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)

Lapor Diri Staf, Pelantikan Staf (Kontrak/Pegawai Eksekutif), Pelanjutan Lantikan Staf (Kontrak/Pegawai Eksekutif), Laporan Prestasi Staf (Bukan Akademik)

Tel: 03-9769 8668

Emel: nurfarahin@upm.edu.my

   

Puan Laila Rosmin

Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi)

Pengurusan Cuti/Latihan Staf, Kehadiran Staf

Tel: 03-9769 3710

Emel: lailaros@upm.edu.my

   

Puan Leezawati Othman

Pembantu Operasi

Kaunter Khidmat Pelanggan, Tempahan Makanan Mesyuarat

Tel: 03-9769 3705

Emel: liezawati@upm.edu.my

   

Encik Muhammad ‘Amal Mohamad Kasim

Pembantu Operasi

Kaunter Pejabat Am, Pengedaran Surat

Emel: muhammadamal@upm.edu.my

   
 

Puan Yusmaku Mohamad Yusof

Pembantu Awam

Penyediaan Makanan Mesyuarat, Kebersihan Bilik-bilik Mesyuarat

Emel: yusmaku@upm.edu.my

   

Encik Amir Abdul Aziz

Pemandu Kenderaan

Emel: amir.aa@upm.edu.my

   
   

Cik Alia Amira Abd Rahim

Pegawai Eksekutif 3

Pengurusan Korporat dan Visibiliti Fakulti

Tel: 03-9769 3713

Emel: amira.rahim@upm.edu.my

   

Puan Norhidayatul Asmaliah Kasim

Pegawai Eksekutif 4

Perkhidmatan Media dan Liputan Media Fakulti

Emel: norhidayatul@upm.edu.my

   
   

Encik Muhammad Syahir Sabidin

Penolong Jurutera

Penyelenggaran Fakulti

Emel: msyahir@upm.edu.my

   

Encik Muhammad Fariz Misran

Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)

Kemudahan Fasiliti Fakulti

Emel: ms_fariz@upm.edu.my

   
 

Encik Muhammad Izuan Muhammad Hat

Pembantu Awam

Kebersihan Blok A dan B

Emel: izuanhat@upm.edu.my

   
   

Puan Ain Zahirawani Abdul Latif

Penolong Pegawai Tadbir

Pengurusan Unit Kewangan Fakulti

Tel: 03-9769 8701

Emel: zahirawani@upm.edu.my

   

Puan Siti Zunainah Abdan

Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi)

Pembelian PO dan Tanpa PO, Tuntutan Kewangan Staf Akademik/Bukan Akademik

Tel: 03-9769 8703

Emel: sitizunainah@upm.edu.my

   
   

Puan Siti Normaya Nordin

Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)

Pengurusan Aset dan Inventori

Emel: maya_nordin@upm.edu.my

   

Encik Suhairey Shah Mashara

Pegawai Eksekutif 5

Pengurusan Aset dan Inventori

Emel: suhairey@upm.edu.my

   

Cik Saidatul Amirah Abdul Manaf

Pembantu Awam

Pengurusan Stor

Emel: samirah@upm.edu.my

Kemaskini:: 01/04/2024 [amira.rahim]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI BAHASA MODEN DAN KOMUNIKASI
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03-9769 8661
03-9769 3727
SXEPKAX~